Wyróżnieni uczniowie
  • KURS KOSMETYCZNY
    KURS KOSMETYCZNY

    Dzięki takiemu kursowi można zdobyć wiedzę na temat technik wykonywania zabiegów kosmetycznych.

  • KURS ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH
    KURS ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

    Kurs robót wykończeniowych umożliwia osobom kończącym taki kurs poszerzenie umiejętności nabywanych podczas pracy na stanowisku robotniczo – budowlanym.

  • KURS KRAWIECKI
    KURS KRAWIECKI

    Kurs krawiecki daje możliwość zdobycia wiedzy wykorzystywanej w pracy w charakterze krawcowej.

  • KURS SPAWALNICZY
    KURS SPAWALNICZY

    METODA MIG, MAG, TIG, elektryczne, gazowe. Ukończenie kursu umożliwia otrzymanie dobrze płatnej pracy.

  • KURS CUKIERNICZY
    KURS CUKIERNICZY

    Kurs cukierniczy daje możliwość nauczenia się podstawowej sztuki cukiernictwa.

Dzisiaj jest: 16 Sierpień 2017    |    Imieniny obchodzą: Nora, Joachim, Roch

Lista słuchaczy wyróżnionych za wyniki w nauce

 w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych

i  Szkole Policealnej  dla Dorosłych

w Golubiu-Dobrzyniu

w semestrze jesienno-zimowym roku szkolnego 2012/2013

Szkoła Policealna dla Dorosłych w Golubiu-Dobrzyniu

lp.

nazwisko i imię

semestr

rodzaj nagrody

1

Rojek Anna

I

nagroda książkowa

2

Więckowska – Bieganowska Monika

III

nagroda książkowa

3

Wilkanowska Ewa

III

nagroda książkowa

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Golubiu Dobrzyniu

lp.

nazwisko i imię

semestr

rodzaj nagrody

1

Żebrowska Karolina

I

nagroda książkowa

2

Ciepiela Ewa

III

stypendium naukowe

3

Nadulska Violetta

III

stypendium naukowe

4

Guz-Ładniak Iwona

V

stypendium naukowe

5

Duajska Krystyna

V

stypendium naukowe

6

Veith Katarzyna

V

nagroda książkowa

 

Absolwenci wyróżnieni za wyniki w nauce

w Szkole Policealnej  dla Dorosłych

w Golubiu-Dobrzyniu specjalizacja BHP

w semestrze jesienno-zimowym roku szkolnego 2012/2013

Lp.

Nazwisko i Imię

Rodzaj wyróżnienia

1.

Tomaszewska Kinga

nagroda książkowa

2.

Weber Adam

nagroda książkowa

3.

         Witkowska Mariola

nagroda książkowa

 

 


 

Absolwenci wyróżnieni za wyniki w nauce

w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych

i Szkole Policealnej  dla Dorosłych

w Golubiu-Dobrzyniu

w semestrze wiosennym  roku szkolnego 2011/2012

Lp.

Nazwisko i Imię

Rodzaj wyróżnienia

Nazwa szkoły

1.

Kobacka Karolina

nagroda książkowa

Szkoła Policealna

2.

Kraszewska Beata

nagroda książkowa

Szkoła Policealna

3.

Matyjasik Agnieszka

nagroda książkowa

Szkoła Policealna

4.

Prusińska Marta

nagroda książkowa

Szkoła Policealna

5.

Bieńkowska Angelika

nagroda książkowa

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

6.

Smoczyńska Monika

nagroda książkowa

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

7.

Obara Dawid

nagroda książkowa

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

8.

Szarkowski Dariusz

nagroda książkowa

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Lista słuchaczy wyróżnionych za wyniki w nauce

 w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych 

i  Szkole Policealnej  dla Dorosłych

w Golubiu-Dobrzyniu

w semestrze jesienno-zimowym roku szkolnego 2011/2012

Szkoła Policealna dla Dorosłych w Golubiu-Dobrzyniu

lp.

nazwisko i imię

semestr

rodzaj nagrody

1

Błaszczyńska Katarzyna

I BHP

stypendium

2

Kobacka Karolina

III adm.

stypendium

3

Prusińska Marta

III adm.

stypendium

4

Detmer Paulina

III adm.

książka

5

Matyjasik Agnieszka

III adm.

książka

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

w Golubiu Dobrzyniu

lp.

nazwisko i imię

semestr

rodzaj nagrody

1

Ciepiela Ewa

I

książka

2

Nadulska Violetta

I

książka

3

Skowrońska Marta

I

książka

4

Cichorska Sylwia

III A

stypendium

5

Siemińska Agnieszka

III A

książka

6

Guz-Ładniak Iwona

III B

stypendium

7

Dunajska Krystyna

III B

książka

8

Smoczyńska Monika

V

książka